image دوربین 360 درجه پانوراما

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته برروی موبایل

انتقال تصویر

آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته برروی موبایل :

آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته برروی موبایل : با استفاده از این آموزش تصویری میتوانید تصاویر دوربین مداربسته خود را برروی گوشی انتقال داده و تصاویر دوربین مداربسته را بر روی گوشی خود مشاهده نمایید.

مرحله اول : در ابتدا برنامه انتقال تصویر XMEYE را با کلیک بر روی اینجا دانلود نمایید و برروی گوشی موبایل خود نصب نمایید. (مخصوص سیستم عامل های اندروید)

مرحله دوم : با استفاده از کابل شبکه مودم خود را به دستگاه DVR متصل نمایید و از وصل بودن اینترنت خود اطمینان حاصل نمایید.

مرحله سوم : با استفاده از موس DVR , بر روی صفحه نمایشی که دوربین ها بر روی آن نمایش داده میشود  کلیک راست کرده و برروی گزینه “منوی اصلی” کلیک نمایید.سپس بر روی گزینه “اطلاعات” کلیک کنید و سپس گزینه “نسخه” را انتخاب نمایید.پس از کلیک بر روی “نسخه” وارد صفحه زیر میشوید.در این صفحه روبروی گزینه شماره سریال عبارتی نوشته شده است را یادداشت نمایید.

انتقال تصویر

مرحله چهارم : برنامه XMEYE را برروی گوشی خود را اجرا نمایید تا صفحه زیر ظاهرشود و از بین گزینه های موجود , گزینه Local Login که با خط قرمز رنگ مشخص شده است را کلیک نمایید.

انتقال تصویر

مرحله پنجم : پس از کلیک بر روی دکمه بالا وارد صفحه زیر میشوید.در این مرحله علامت بعلاوه بالای صفحه را کلیک نمایید.

انتقال تصویر

 

مرحله ششم : پس از کلیک بر روی علامت بعلاوه وارد صفحه زیر میشوید.

انتقال تصویر

در قسمت Device Name یک نام دلخواه وارنمایید.

در قسمت Serial Num , سریال نامبری که در مرحله سوم به آن اشاره شد را وارد نمایید.

در قسمت Username باید Username مخصوص دستگاه DVR را وارد نمایید.اگر Username دستگاه خود را تغییر نداده باشید این قسمت بصورت پیش فرض Admin میباشد و شما کافیست کلمه “Admin” را وارد ای قسمت نمایید.

در قسمت Password هم باید رمز عبور مخصوص DVR خود را وارد نمایید و اگر آن را هم تغییر نداده اید لازم نیست تا مقداری در این قسمت وارد کنید و آن را خالی بگذارید.

در قسمت Poxt هم عدد 34567 را وارد نمایید.

در آخرش گزینه OK در بالای صفحه سمت راست را انتخاب نمایید.

پس از کلیک بر روی گزینه OK به صفحه زیر راهنمایی میشوید.

انتقال تصویر

حال مراحل انتقال تصویر پایان یافته و تنها با کلیک بر روی شماره دوربین مورد نظر میتوانید تصاویر دوربین مداربسته را مشاهده نمایید. (همانند تصویر زیر)

انتقال تصویر

درباره ehsan7373
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.